Home
For business
Join
one image
three image

переверніть свій автопарк на 180 градусів

Збільшуйте прибуток свого таксопарку з автоматизованою системою від NINJA TAXI, мінімізуючи витрати та ризики

Розширюйте свій таксопарк та розвивайте його за допомогою NINJA TAXI.

Information panel

Інформаційна панель об'єднує звітність з усіх агрегаторів в одному місці. Власник автопарку зможе відслідковувати витрати на автомобілі та водіїв, чистий прибуток автопарку, пробіг і середню ефективність авто.

Дохідність водіїв

Дохідність водіїв дозволяє переглядати загальну суму заробітку водія за день або будь-який інший період в усіх агрегаторах, а також окремо відображає, скільки заробив водій готівкою та на карту.

Ефективність Автомобіля

Ефективність автомобіля відображає витрати, загальний чистий заробіток авто за певний період, його окупаємість та загальну вартість.

Контроль готівки

Функція контролю готівки водія в автопарку забезпечує нагляд за гаманцем водія та запобігає накопиченню боргів перед автопарком. Власник автопарку має можливість самостійно встановлювати відсоток відключення готівки. Таким чином, ваш прибуток знаходиться під контролем.

Бонуси / штрафи

Ефективний облік штрафів та бонусів для кожного водія окремо забезпечить більшу прозорість та контроль над цими виплатами, що сприятиме поліпшенню управління флотом та спростить процеси виплат заробітної плати.

Driver efficiency

В дашборді ефективності водіїв власники та менеджери автопарків матимуть можливість переглядати загальну активність в усіх агрегаторах, а також окремо в кожному з них.

Автоматичний розрахунок водія

Менеджери та власники автопарків зможуть заощаджувати час, оскільки розрахунок заробітної плати водіїв автоматизований, а виплати водіям швидкі та прозорі.

Driver schedule

Розклад водіїв дозволяє записувати усі робочі дні водіїв та автоматично їх повторювати для кожного з них. Це сприяє правильному розрахунку заробітної плати та холостого пробігу водіїв.

Збільшити прибуток автопарку

Зв'яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання, або заповніть форму і очікуйте контакту з нашим менеджером.

Часи роботи

з 09.00 до 18.00

МЕНЕДЖЕР ПО РОБОТІ З КЛІЄНТАМИ

+380937531057

СОЦМЕРЕЖІ

Thank you! Our manager will contact you shortly and advise you. Have a nice day!

You have already submitted an application. Our manager will contact you!